Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją ogólną, a zwłaszcza wobec decyzji premiera o zamknięciu szkół i placówek oświatowych oraz nakazami dotyczącymi ograniczenia organizacji spotkań, szkoleń i konferencji wyjazdowych dla nauczycieli, jesteśmy zmuszeni odwołać konferencję „Edukacja regionalna. Dobre praktyki, nowe metody”, która miała się odbyć w dniach 2-4 kwietnia w Ocyplu.

Niestety w tym terminie nie jest to już możliwe, w związku z tym planujemy ją przełożyć na okres jesienny. Trudno w tym momencie rysować precyzyjne plany, niemniej na pewno nie zrezygnujemy z przeprowadzenia tego przedsięwzięcia. Bardzo duże zainteresowanie ze strony nauczycieli i edukatorów z całego Pomorza, jasno nam pokazuje, że jest ogromne zapotrzebowanie na tego typu szkolenia.

Decyzję tę podejmujemy w tym momencie również dlatego, że jest to chwila, w której musielibyśmy zacząć wystawiać faktury dla Placówek, które skierowały już do nas swoich pracowników. Na tę chwilę nie wystawiliśmy jeszcze ani jednej, co pozwoli tak Organizatorom, jak i zainteresowanym instytucjom uniknąć niepotrzebnego zamieszania związanego z księgowością.

W sytuacji gdyby ktokolwiek dokonał już wpłaty indywidualnej, prosimy o szybką informację mejlową na nasz adres: konferencjakociewie.pl, co usprawni dokonanie jej zwrotu!

Planujemy zorganizować konferencję za parę miesięcy, najprawdopodobniej w październiku. Osoby, które się zgłosiły do tej pory, będziemy wówczas traktować priorytetowo zapytując je w pierwszej kolejności, czy dalej będą zainteresowane udziałem.

Organizatorzy:

Beata Graban

Michał Kargul

Leave a comment